O autorach Czytelni Chrześcijanina

Serwis Czytelnia Chrześcijanina redagowany przy współpracy wierzących z Ząbkowic Śląskich, Prabut, Torunia i innych.

Szczególne podziękowania należą się: Andrzej Chachuła, Karol Czarnowski, Jacek Sałacki, Jacek Szajewski, Piotr Wasilewski.

Wszelkie uwagi, korespondencję, materiały, które mogłyby być zamieszczone w tym miejscu oraz chęć pomocy, prosimy kierować na adres Redakcji.

(c) 1998-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Prosimy przeczytać poniższą informację o prawach autorskich i ograniczeniu powielania.

Copyright, Prawa autorskie

1. Prawa autorskie, ograniczenie powielania

Publikowane w „Czytelni Chrześcijanina” pliki w tym archiwa, strony WWW (kod HTML, grafiki, skrypty JavaScript) oraz dokumenty są w całości własnością autorów serwisu – Karola Czarnowskiego i Piotra Wasilewskiego. Nie mogą być w żaden sposób zmieniane ani poddawane edycji jak również kopiowane na innym serwerze w Internecie. Dopuszcza się reprodukcję (np. wydruk z drukarki) jedynie w całości dla celów niekomercyjnych (do użytku prywatnego, w celach edukacyjnych itp.). Nie można ich używać w celu jakiejkolwiek sprzedaży lub jako materiału towarzyszącego jakiemukolwiek produktowi, który podlega sprzedaży.

Wszelkie reprodukcje wspomnianych materiałów muszą zawierać poniższy tekst:

Copyright (c) 1998-2018 Czytelnia Chrześcijanina

Na wszystkie publikowane w „Czytelni Chrześcijanina” materiały autorzy serwisu posiadają zgodę autorów lub właścicieli praw autorskich na ich publikację w Czytelni. Niestety w pojedyńczych przypadkach nie było możliwe dotarcie do pierwotnego źródła. W związku z tym, być może niektóre z opublikowanych w Czytelni tekstów lub tłumaczeń korzystają jeszcze z praw ochrony autorskiej. Pragniemy za to z góry przeprosić.

2. Odnośniki

Nie ma żadnych ograniczeń co do umieszczania lub podawania na stronach WWW lub w innych publikacjach odnośników do materiałów w „Czytelni Chrześcijanina”.

3. Kopiowanie (mirroring)

Osoby pragnące umieścić dokładną kopię (mirror) wybranego pliku na innym serwerze, powinny uprzednio uzyskać naszą zgodę. W celu jej uzyskania prosimy pisać na adres Redakcji. Do publikowanego tekstu należy dodać poniższą informację:

To jest kopia (mirror) artykułu, który oryginalnie znajduje się pod adresem:
TU_WPISZ_ODPOWIEDNI_ADRES_URL
Copyright (c) 1998-2018 Czytelnia Chrześcijanina